O konferencji

Konferencja pod tytułem „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy” odbędzie się 13 grudnia 2018r w hotelu Novotel Łódź Centrum, przy ulicy Piłsudskiego 11A. Konferencja zaczyna się o godzinie 10.00 (początek rejestracji uczestników od 9:00).

Podczas tegorocznej konferencji będą mieli Państwo możliwość zapoznać się kolejnymi, nieporuszanymi podczas wcześniejszych organizowanych przez nas wydarzeń, zagadnieniami związanymi z doskonaleniem programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personalu firmy.

Organizatorem merytorycznym wydarzenia jest Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy działające w Instytucie Medycyny Pracy im. J. Nofera w Łodzi.

Tutaj znajduje się formularz rejestracyjny.

Udział w konferencji, materiały, wyżywienie i parking są dla uczestników bezpłatne.

Jest ona realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Uczestnicy obrad będą mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które promują zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów, rozwiną swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.

Poniżej program konferencji:

 

Konferencja objęta jest honorowymi patronatami: Głównego Inspektora Pracy, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz patronatami: Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i portalu “Raport CSR”.

 

            


W przypadku pytań związanych z tematyką, programem wydarzenia zapraszamy do kontaktu:
 
Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy
 
tel.: 42 6314 686
 
tel./fax: 42 6314 685