Konferencja

Miło nam poinformować, że dnia 13 grudnia br. odbędzie się w Łodzi ogólnopolska konferencja zatytułowana „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”.

Jest ona realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Uczestnicy obrad będą mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które promują zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów, rozwiną swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie ww. terminu. O rozpoczęciu rekrutacji poinformujemy niebawem. Do zobaczenia na obradach w Łodzi! Serdecznie zapraszamy. 

Póki co, zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami z konferencji: „Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy”, która odbyła się w dniach 11-12 grudnia 2017 r.