Certyfikat Menadżera Promocji Zdrowia

Miło nam zakomunikować, że można już ubiegać się o Certyfikat Menadżera Promocji Zdrowia – dokument potwierdzający posiadanie kompetencji z zakresu zarządzania programami promocji zdrowia w pracy. Certyfikat przyznawany jest przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy, Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi.

 

Więcej informacji, w tym zasady uzyskiwania Certyfikatu (złotego, srebrnego lub brązowego) oraz druki wniosków znajdziecie Państwo w zakładce Certyfikat Menadżera Promocji Zdrowia.
Zachęcamy do aplikowania.

Ostatnie wolne miejsca na konferencję

Zapraszamy do zapoznania się z agendą naszej konferencji. Warto skorzystać – zostało już tylko kilka miejsc wolnych.  Tu znajdziecie Państwo formularz rejestracyjny.

 

Zapraszamy do zapoznania się z agendą naszej konferencji Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem personelu firmy. Udział w konferencji jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona – pozostałe wolne miejsca zarezerwujesz tutaj https://pracanazdrowie.pl/rejestracja-2018/

Opublikowany przez Praca na zdrowie Czwartek, 6 grudnia 2018

Sieć Menadżerów Promocji Zdrowia w Pracy

W ostatnich latach coraz więcej zakładów pracy w Polsce angażuje się w różne działania na rzecz zdrowia swojego personelu, idące dalej niż obligacje prawne do ochrony zdrowia w miejscu pracy. Przy tej okazji firmom zależy na osiąganiu jak największych korzyści zarówno zdrowotnych, jak też biznesowych i wizerunkowych. Istotnym wsparciem dla realizacji takich celów są wysokie kompetencje osób realizujących promocję zdrowia w firmach, niezbędne do planowania, skutecznego wdrażania, oceny i wykorzystania efektów takich działań. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom, Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi organizuje Sieć Menadżerów Promocji Zdrowia w Pracy. Sieć jest platformą wspierającą profesjonalny rozwój osób zarządzających promocją zdrowia, która umożliwia zwłaszcza:

– zdobywanie najnowszej wiedzy eksperckiej z zakresu metodyki realizacji programów promocji zdrowia w pracy,

– wymianę doświadczeń praktycznych pomiędzy osobami wdrażającymi działania prozdrowotne w zakładach pracy,

– popularyzowanie własnych dokonań w zakresie zarządzania promocją zdrowia pracujących,

– zdobywanie przez zainteresowane osoby certyfikatów potwierdzających nabyte kompetencje,

– integrację menadżerów promocji zdrowia w pracy w celu rozpoznawania i artykułowania potrzeb środowiska.

Sieć jest otwarta dla osób, którym bliska jest idea promocji zdrowia w zakładach pracy
i realizują działania w tym obszarze
, w tym zwłaszcza pracodawców i kadry zarządzającej firm, specjalistów HR, EB, CSR, BHP, SMP.

Uroczysta inauguracja Sieci nastąpi 13 grudnia 2018 roku na konferencji pt. „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”.

Współpraca w ramach Sieci odbywa się głównie poprzez możliwość uczestnictwa
w dedykowanych jej konferencjach, seminariach, szkoleniach, wizytach studialnych oraz korzystanie z kanałów internetowych.  Koordynatorem Sieci jest Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy.

Przystąpienie do Sieci nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony Uczestnika (także finansowymi). W każdej chwili Uczestnik może zrezygnować z członkostwa w Sieci, informując o tym Koordynatora.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie deklaracji przystąpienia do Sieci  i przesłanie jej drogą mailowa na adres: kamila.knol-michalowska@imp.lodz.pl.

 

Program konferencji 13.12.2018

Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnionym programem konferencji pt.„Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”, która odbędzie się 13 grudnia br. w Łodzi. Konferencja jest realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

 

Więcej informacji o konferencji i formularz rejestracyjny.

 

Rejestracja na konferencję

Uruchomiliśmy zapisy na konferencję pod tytułem „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”, która odbędzie się 13 grudnia 2018r w hotelu Novotel Łódź Centrum, przy ulicy Piłsudskiego 11A. Zaczynamy o godzinie 10.00 (początek rejestracji uczestników od 9:00). 

Tutaj znajduje się formularz rejestracyjny.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem merytorycznym wydarzenia jest Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy działające w Instytucie Medycyny Pracy im. J. Nofera w Łodzi.

Udział w konferencji, materiały, wyżywienie i parking są dla uczestników bezpłatne.

Jest ona realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

 

Więcej informacji o konferencji.

Patronat ZUS

Jest nam niezwykle miło poinformować, że konferencja pt. „Doskonalenie zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”*, która odbędzie się 13 grudnia br. została objęta patronatem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Bardzo dziękujemy!

 

*Konferencja realizowana jest w ramach projektu pt. “Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Ramowy program konferencji 13.12.2018

Zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem konferencji pt.„Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”, która odbędzie się 13 grudnia br. w Łodzi.
Konferencja jest realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.
O rozpoczęciu rekrutacji poinformujemy niebawem.

 

 

Patronat konferencji

Miło nam poinformować, że portal “Raport CSR” obejmie swoim patronatem, organizowaną przez nas konferencję: „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”. Dziękujemy i zapraszamy 13 grudnia do Łodzi. Więcej informacji już niebawem – zarówno na naszej stronie jak i profilu “Praca na Zdrowie” w serwisie Facebook.

Zapowiedź konferencji

Miło nam poinformować, że dnia 13 grudnia br. organizujemy w Łodzi ogólnopolską konferencję zatytułowaną „Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy”.

Uczestnicy obrad będą mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które promują zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów, rozwiną swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie ww. terminu. O rozpoczęciu rekrutacji poinformujemy niebawem.

Do zobaczenia na obradach w Łodzi!

Kontynuacja projektu

Z wielką przyjemnością informujemy, że Ministerstwo Zdrowia podpisało umowę na kontynuację projektu: „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników”. Jest on finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. O działaniach organizowanych w ramach projektu będziemy informować na bieżąco, dlatego zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku. Mamy nadzieję na owocną i inspirującą współpracę w tym roku.