Działania prozdrowotne w EmiTel sp. z o.o. – materiał filmowy

W swoim wystąpieniu Mariusz Matycz przedstawił m.in. formy działalności prozdrowotnej i promującej zdrowie prowadzone w firmie EmiTel sp. z o.o., wnioski z nich wypływające oraz perspektywy dla tego obszaru aktywności w miejscu pracy. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Kanał „Praca na Zdrowie” na YouTube

Zapraszamy do korzystania z naszego kanału w serwisie YouTube „Praca na Zdrowie”. Sukcesywnie go wzbogacamy treściami multimedialnymi. Jest już na nim 11 klipów, w tym 9 krótkich wykładów pokonferencyjnych. Jest wśród nich m.in. wystąpienie dr Elżbiety Korzeniowskiej: „Firmy, pracodawcy i menedżerowie wobec problemu starzenia się personelu – wyniki badań” prezentujące wyniki badania przeprowadzonego przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy IMP w Łodzi w 2017 r. z 1000 przedstawicielami kadry firm, zatrudniających minimum 50 pracowników. Dotyczyło m.in. rodzajów problemów w firmach, które dotykają konsekwencje starzenia się społeczeństwa, opinii menedżerów na temat wdrażania kompleksowych programów zarządzania zdrowiem różnych pokoleń personelu oraz sposobu postępowania firm z pracownikami, którzy osiągają wiek emerytalny.

 

Kolejny materiał filmowy

Zachęcamy do obejrzenia wykładu profesora Piotra Szukalskiego z Uniwersytetu Łódzkiego: „Starzenie się populacji w wieku aktywności zawodowej w Polsce jako problem społeczny i wyzwanie dla konkurencyjności firm”.

 

Konferencja – materiały video

Miło nam poinformować, że dzisiejszym filmem rozpoczynamy publikowanie pokonferencyjnych materiałów filmowych. Dziś zapraszamy do zapoznania się z wykładem dra Krzysztofa Puchalskiego  „Koncepcja promocji zdrowia w pracy w kontekście zarządzania zdrowiem, energią i wiekiem personelu”.

Zapraszamy na nasz kanał w serwisie YouTube.

Świąteczne życzenia

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Zespół Krajowego Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy.

 

Serdecznie pozdrawiamy

Patronat medialny portalu Raport CSR

Miło nam poinformować, że konferencja pt. „Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy”, która będzie miała miejsce w dniach 11-12.12.2017 r. w Łodzi, w hotelu Ambasador Centrum została objęta patronatem medialnym portalu Raport CSR.

W konferencji wezmą udział prelegenci z Uniwersytetu Łódzkiego, firmy HRP, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi oraz przedstawiciele firm, którzy zaprezentują programy prozdrowotne dla swoich pracowników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Konferencja – transmisja online

Miło nam poinformować, że pierwszy dzień naszej konferencji, dzięki transmisji online, będzie również dostępny w internecie. Zapraszamy 11 grudnia br. od godziny 10.00 na naszą stronę – tam znajdziecie Państwo okienko, w którym będzie można obejrzeć relację.
Zapraszamy!